eBola.cz kvalitní webhosting

spolehlivý hosting

  • Podpora a nápověda
  • Provizní systém
  • Webmail
  • Administrace hostingu
  • Main Menu

Neváhejte se nás zeptat

Kontrolní kód:

výběr z novinek

Nasazení HTTP/2 a TLS 1.3

Pro rychlejší a bezpečnější provoz stránek jsme nasadili protokoly HTTP/2 a TLS 1.3

Nasazení volitelného PHP 7.3

Nasadili jsme novou verzi PHP 7.3. Tato verze je volitelná a lze na ni přepnout snadno v administraci. Nyní na každém hostingu tedy můžete využívat volitelně 9 verzí PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1, 7.2 a 7.3.

Nasazení volitelného PHP 7.2

Nasadili jsme novou verzi PHP 7.2. Tato verze je volitelná a lze na ni přepnout snadno v administraci. Nyní na každém hostingu tedy můžete využívat volitelně širokou škálu PHP verzí 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 a 7.2.

Nasazení volitelného PHP 7.1

Nasadili jsme novou verzi PHP 7.1. Tato verze je volitelná a lze na ni přepnout snadno v administraci. Nyní na každém hostingu tedy můžete využívat volitelně širokou škálu PHP verzí 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0 a 7.1.

Certifikáty Let's Encrypt

Nyní můžete velmi snadno a zdarma provozovat své stránky zabezpečeně na protokolu HTTPS. V administraci si zdarma můžete aktivovat vystavení certifikátů Let's Encrypt. Dále bude vše automatické a to i obnovení těchto certifikátů. Podrobnější popis naleznete na stránce podpory.

Přidána podpora PHP 7.0

Nasadili jsme nově verzi PHP 7.0. Konkrétně verzi 7.0.2. Tato se bude postupně updatovat, jak budou vycházet nové verze. Jednotlivé verze PHP 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6 a 7.0 si můžete opět libovolně přepínat v administraci.

Zabezpečené stránky HTTPS přes TLS/SNI

Přidali jsme možnost provozu HTTPS zabezpečených stránek přes TLS/SNI. Nyní je možné provozovat zabezpečené stránky i bez placené dedikované IP adresy. Stačí zakoupit certifikát od ověřeného vydavatele a na několik kliknutí v administraci lze stránky provozovat zabezpečeně.

Nová administrace hostingu

Po vzoru nových stránek ebola.cz jsme dnes spustili i novou administraci. Užijte si plně responsivní prostředí, výborně ovladatelné i na mobilních telefonech a tabletech. Nastavení hostingu bude nyní jednodušší a přehlednější. Současně jsme přidali mnoho nových funkcí, které ve staré administraci chyběly.

Zrychlení načítání stránek

Zrychlili jsme načítání stránek z našich serverů. Na všech webserverech jsme nově nastavili mod_expires tak, aby se statické části stránek nenačítaly ze serveru, ale aby je prohlížeč nahrál ze své vyrovnávací paměti. Standardní nastavení je u obrázků, fontů a multimedií 1 měsíc, css soubory a javascript 1 týden, html soubory 1 den. Individuálně si každý může nastavit jiné hodnoty pomocí souboru htaccess. Návod je přímo v manuálu k webserveru Apache.

Nové stránky eBola.cz

Po mnoha letech jsme se rozhodli zmodernizovat naše stránky a plně je přizpůsobit moderním trendům. Nyní si je můžete pohodlně číst i na tabletech a mobilních telefonech bez složitého zoomování a podobných nesnází. Již nyní pracujeme na podobné modernizaci stránek administrace. Můžete se těšit.

Nasazení volitelného PHP 5.5

Po testovací době jsme nasadili novou verzi PHP 5.5. Tato verze je volitelná a lze na ni přepnout snadno v administraci. Nyní na každém hostingu tedy můžete využívat volitelně PHP 5.2, 5.3, 5.4 a 5.5.

Přidána funkce GEOIP

Přidali jsme funkci možnosti lokace návštěvníků stránek dle kontinentu a státu odkud přichází návštěva na stránky klientů.

Zvýšení zabezpečení stránek klientů

Podobně jako u RS Wordpress, jsme i pro redakční systém Joomla nasadili vyšší zabezpečení přihlášení do administrace Joomly. Podrobnější popis naleznete na stránce podpory.

Nasadili jsme také omezení, hackery využívané, PHP funkce eval() o zákaz provádění některých funkcí uvnitř funkce eval(). Podrobnější popis naleznete na stránce podpory.

Vyšší zabezpečení Wordpressu proti útokům

Vzhledem k neustálým celosvětovým útokům na stránky postavené na redakčním systému Wordpress, jsme nasadili vyšší zabezpečení přihlášení do administrace Wordpressu.

Faktury v PDF s elektronickým podpisem

Nově zasíláme všechny faktury ve formátu PDF se zaručeným elektronickým podpisem jako přílohu emailu. Faktury je možné kdykoliv vytisknout přímo z administrace, kde je uchovávána kompletní historie. Podrobnější popis je uveden na stránce podpory.

Rychlé platby z mobilních zařízení přes QR kód

Na faktury jsme přidali tisk QR kódu, který umožní rychlé předvyplnění platebních údajů v bankovních aplikacích na mobilních zařízeních. Informujte se u své banky, zda-li již podporuje QR platby ve své mobilní aplikaci. Na podporu QR kódů u mobilních aplikací se informujte u své banky.

Podpora repositářů GIT včetně deploye

Přidali jsme podporu verzovacího systému GIT a to včetně vystavení projektu na web. Pro jednotlivé repositáře je možné snadným způsobem definovat uživatele, kteří budou mít k danému repositáři přístup. Počet repositářů a uživatelů není omezen.